Bize Ulaşın: (0212) 777 94 94 | info@morinek.com

Kurumsal Web Site

Kurumsal Web Site

Kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanmış profesyonel web sitelerdir. Genellikle 5 ile 6 sayfadan oluşup firma, hizmet ve iletişim bilgilerinizi içerir.

Hazır Web Sitesi

Hazır Web Sitesi

Hazır web site şablonları kurumsal renklerini uyarlayarak hızlı bir şekilde web sitenizi kullanıma açmak için tasarlanmış sitelerdir.

Responsive Web Tasarım

Responsive Web Tasarım

Sıra dışı ve isteklerinize yönelik size özel tasarlanan web sitelerdir. Gerektiği durumlarda ek yazılım ile zenginleştirilebilecek şekilde halde kodlanır.

BİR WEB SİTESİNE Mİ
İHTİYACINIZ VAR?

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal renklerinize ve kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanmış profesyonel web sitelerdir. Genellikle az sayfalardan oluşur firma, hizmet ve iletişim bilgilerinizi içerir.

Web Site Güncelleme ve İçerik Geliştirme

İçerik anlamında eksik kalan, sürekli güncelleme gerektiren web siteleri için yıllık güncelleme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Özel Tasarım Web Sitesi

Kafanızdan geçen bir projeyi kalem kağıt ile çizip bize verdiğinizde sizin için Bootsrap, AI, CSS, HTML5, PHP, JQuery teknolojilerini kullanarak kolayca web sitenizi oluşturalım.

Mobil (Responsive) Web Tasarım

Bir web sitesine Bilgisayar, mobil ve tablet cihazlardan girildiği zaman içerisinde bulunan yazı, resim, menü ve diğer elementlerin boyutları otomatik olarak ayarlanır. Bu şekilde kolay kullanılabilirlik ve istediğiniz bilgiye hızlıca ulaşabilirsiniz.

EKONOMİK, SEO UYUMLU HAZIR SİTE

Ekonomik Web Tasarım Fırsatı

Firmaların yüzü artık mor inek ile gülüyor, 750 TL’den başlayan fiyatlarla hazır web site sahibi olabilirsiniz, hem zamandan tasarruf edin, hem de ekonomik fiyatlarla markanızı güçlendirin.

Seo Uyumlu Hazır Web Site

Arama Motoru Optimizasyonu dikkate alınarak hazır web sitelerimizin yazılımı kodlanmıştır.. Gerekli etiketler, açıklamalar gibi pek çok nokta değerlendirilip, tamamen sizin yönetiminize sunulmuştur.

Kullanımı Kolay Yönetim Paneli

Hazır sitenizin Logo, Yazı, Resim gibi güncellemelerini panelinden kolayca ve ve  hızlıca düzenleyin zamandan kazanın, işinize odaklanın.

Hazır Web Site Şablonları

Domain Nedir?

Domain, Türkçedeki diğer anlamıyla “Alan Adı” bir web sitesinin adıdır. Alan adı olmadan internet kullanıcıları web sitesine sadece bir IP adresiyle ulaşabilir.

Devamını Oku
Hosting Nedir?

Hazırladığımız web sitelerin yüklemek için bir alana ihtiyacınız vardır. Sitenizin çalışması için konfigüre edilmiş olan sunucularda sizin için ayrılan alana hosting denir.

Devamını Oku
SSL Sertifikası Nedir?

Ssl sertifikası, web sitesi ve sunucu arasında veri transfer işlemi gerçekleştirildiği takdirde, verilerin şifrelenmesi vasıtasıyla güvenli olması sağlanmaktadır.

Devamını Oku
UI ve UX nedir?

Gelişen web teknolojisi ile farklı uzmanlıklar meydana çıktı. User interface (UI) ve User experience (UX) Tükiye de kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimi olarak adlandırılır.

Devamını Oku
Bize Projenizden Bahsedin?
× WhatsApp Teklif İste