Bize Ulaşın: (0212) 777 94 94 | info@morinek.com

#Morinek Creative Reklam Ajansı

Bırakın Markanızı Biz Güçlendirelim! Profesyonel Ekip ve En Kaliteli Hizmet Morinek’te!
Morinek.com olarak tüm hizmetleri şeffaf, dürüst ve profesyonel olarak veriyoruz! Hizmetlerimiz ve referanslarımız bu kaliteden memnun!

Neden Morinek Reklam Ajansı?

Morinek 2009 yılından bu yana geleceği düşünenlere en kaliteli hizmeti veriyor! İnternet teknoloji hizmetlerinin, geleceği yönlendireceğini düşünüyor ve bu şekilde müşterilerimize hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını prensip haline getirmiş uzman ekibi ve en üst seviye teknolojiyi bir araya getirdik!

Kendi alanında en iyi personel kadrosu ve son sistem teknoloji ağı ile hizmet vermeye devam ediyoruz! Bilgi ve pratiği bir arada gerçekleştirerek, müşterinin hedeflerini en üst düzeye taşımayı hedefliyoruz. Sürekli gelişen tüm yenilikleri yakından takip eden uzman kadromuz ile siz değerli firma sahiplerini memnun ediyoruz! Müşteri danışmanlarımız ile kısa bir sohbet etmeye ne dersiniz? Dilerseniz iletişim sayfamızdan hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

GELECEĞİN DİLİNİ KONUŞUYORUZ…

Dijital pazarlama dünyasında söz sahibi olmak ister misiniz? Dijital dünyada söz sahibi olmanız ve bunu profesyonel olarak sürdürebilmeniz için sizleri söz sahibi yapıyoruz. Türkiye’nin en yaratıcı ekibinden hizmet almak kim istemez ki? Müşterilerimize en son teknoloji ağı ile hizmet veriyor, pazarlama teknikleri konusunda bilinçlendiriyoruz. Sizde bu pastadan bir dilim alarak firmanızı daha ileriye götürebilirsiniz.

Sanal dünyanın gerçek kullanıcıları sizleri bekliyor!

Bireysel ve kurumsal hizmetler sunarak, bir çok kişiye hitap ediyoruz. 2009 yılından bu yana vermiş olduğumuz hizmetleri sürekli alan referanslara sahibiz. Uzun yıllardır bizden hizmet alan firma sahiplerinin görüşlerini dilerseniz ofisimize gelerek dinleyebilirsiniz. Evet! Yanlı duymadınız. Biz müşterilerimizi ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyan bir firmayız. Sıcacık ortamımız ve profesyonel ekibimiz ile sıcak bir kahve içebilir, dijital pazarlama alanında almış olduğunuz hizmet hakkında görüş ve önerilerinizi sunabilirsiniz. Çünkü biz geleceğin dilini konuşuyoruz! #Morinek


Referanslarımızı İnceleyin

5685
PROJE YAPTIK
21864
KAHVE İÇTİK
225
BİLGİSAYAR ESKİTTİK
981
AKTİVİTE DÜZENLEDİK

Fantastik Morinek Ekibi

Morinekler, ileriyi düşünerek şirketler için etkili içerik stratejiler sunar.

MORİNEK PAZARLAMA VE FARKINDALIK KİTABINI OKUDUNUZ MU?

İsveçli Pazarlama Guru’su Seth Godin’in “Mor İnek” diye bir teorisi var. Son yıllarda işletme ve pazarlama dünyasına yeni bir anlayış kazandıran bu teoriyi tek kelime ile açıklamak gerekirse rahatlıkla ‘farklılık’ diyebiliriz.
Seth Godin’in fikir liderliğini yaptığı bu teoriye göre hepsi siyah beyaz renkli bir inek sürüsü içinde hiç birinin bir diğerinden farkı yoktur. Ancak Godin diyor ki: Aralarından bir tanesi mor renkte olmuş olsa diğerlerinden kolayca ayırt edilir. İster ürün ister hizmet olsun pazarlama dilindeki bütün farklılaştırma stratejileri işte o sürüde farklılaşan mor ineğin üzerine kurulmuştur… Mor inek kitabını aşağıdaki linkten ücretsiz indirebilirsiniz.
× WhatsApp Teklif İste